Topluluğumuz

HEU A.Ş.

Tarihimiz
shadow

Tayyar Ekşi tarafından bir şahıs firması olarak 1954 yılında kurulan Ekşioğulları 1990’lı yıllarda bünyesine eklenen yeni firmalar ile bir topluluk şekline gelmiştir. Uzun yıllardır ağırlıklı olarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren topluluğumuz, eğitim ve sağlık sektörlerinde de çeşitli yatırımlar yapmış ve çeşitli yatırımlarda görev almıştır. 2001 yılından itibaren uluslararası bir topluluk konumunu kazan topluluğumuz günümüzde Türkiye’ye döviz kazandıran ender sayıdaki yurt dışı müteahhitleri arasında yer almaktadır.

2002 yılına kadar sahip olduğu sınırsız müteahhitlik karnesi ve iş tecrübesi ile inşaat sektöründe söz sahibi olan topluluğumuz 2002 yılında değişen yeterlilik şartlarına da haiz olmakta ve yıllık yüzlerce milyon Amerikan Doları boyutundaki cirosuyla inşaat sektöründe sahip olduğu itibarı pekiştirmektedir.

Topluluğumuz ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 belgeleri ile sahip olduğu kaliteyi belgelemiştir. Bu kalitenin kâğıt üzerinde kalmaması için çalışmalarına devam eden Topluluğumuz gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve çalışmalarını elektronik ortama taşıyarak daha etkin ve hızlı davranmak için çaba sarf etmektedir.

Topluluğumuz yeniliği organizasyon şemasına da yansıtmıştır. Klasik ve çok katlı bir yapı yerine modern ve grup çalışmasını ön plana çıkaran bir yapıya sahip olmak topluluğumuzun güç aldığı bir başka noktadır.

Yeniliğe açık ve değişimde esnek olan bu yapısıyla gelecek nesiller için ideal bir çalışma ortamı sağlayan, kurumsallaşmış ve profesyonelce yönetilen, hedefini müşterilerinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyeti olarak belirleyen topluluğumuzun, geleceğin en parlak toplulukları arasında bulunacağından hiç bir şüphe ve endişemiz yoktur.

Content Protection by DMCA.com